Wraz z nadejściem lata i wysokich temperatur każdy myśli o schłodzeniu się we wodzie, natomiast potrzeba przemieszczenia się kilka kilometrów od domu w celu dojścia do jeziora nie każdemu jest na rękę. Zatłoczone publiczne pływalnie, baseny oraz plaże bardzo często odstraszają ludzi, którzy chcą zaczerpnąć odrobinę oddechu od upałów, dlatego korzystanie z basenów ogrodowych jest coraz bardziej popularne na całym świecie. Wygoda, jaką jest możliwość zrelaksowania się i odprężenia we własnym ogrodzie jest nieopisana, a wybór basenów jest ogromny.

Jak wybrać basen?

Wybór basenu zależy od przestrzeni na naszej działce lub ogrodzie, a także od tego, czy chcemy go wyciągać jedynie w sezonie, czy będzie on na stałe usytuowany na swoim miejscu. Godny polecenia będzie z pewnością basen ogrodowy bestway, który cechuje się bardzo estetycznym wykonaniem oraz bardzo dużą wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne, polecany szczególnie dzieciom, które często mają wyszukane pomysły na zabawę.

Rodzaje basenów

Wyróżniamy trzy rodzaje basenów ogrodowych:

  • pompowane – należy napompować, a następnie napełnić wodą
  • rozporowe – napełniając basen wodą rozpierane są jego ściany usztywniając całą konstrukcję
  • stelażowe – największe z basenów, montowane bardzo często na stałe, cechują się największą wytrzymałością i powierzchnią

Wybierając basen ogrodowy bestway, dajemy sobie możliwość dobrania odpowiednich rozwiązać dla siebie i swojego ogrodu, tak by każdy z użytkowników czerpał największą radość z wykorzystania produktu. Jeżeli mamy wątpliwości co do wyboru, to możemy zwrócić się do doradców, którzy pomogą nam wybrać odpowiedni basen, a także akcesoria do niego.

By addminr