Chusty były używane od wieków do noszenia niemowląt i małych dzieci. W przeszłości widzieliśmy je na starożytnych egipskich rysunkach, greckich wazach i średniowiecznych obrazach. W dzisiejszych czasach kojarzone są raczej z hipisami, ale nie ma powodu, by onieśmielać się tym skojarzeniem! Chusty mogą być używane jako wygodny sposób noszenia dziecka – i nie sprawią, że będziesz wyglądać jak element marginesu społecznego.

Najbardziej tradycyjnym rodzajem chusty jest worek z materiału, który zazwyczaj nosi się na klatce piersiowej. Jest to najpopularniejszy styl, ponieważ jest tak uniwersalny. Możesz go używać w wielu różnych pozycjach i z różnymi rodzajami dzieci. Inne rodzaje chust mają swoje specjalne zastosowania (na przykład chusta plecakowa pozwala nosić dziecko na plecach), ale worek oferuje największą elastyczność.

Nosidełka strukturalne ułatwiają załatwianie spraw w czasie, gdy jesteś z dzieckiem – niezależnie od tego, czy chodzi o prace domowe, zakupy spożywcze czy nawet załatwianie spraw. Jest to po prostu o wiele wygodniejsze, aby móc odłożyć to, co nosisz. Wejdź na stronę http://momom.pl/ po więcej informacji.