Źródło: https://mamatu.pl/

Komplet sukienek dla mamy i córki we wspólnej garderobie

Komplet dla mamy i córki – sukienki w podobnym stylu, uszyte z takiego samego materiału albo nawiązujące do tego samego motywu to zdecydowanie hit każdego sezonu już od kilku lat. Kompletując garderobę dla dziecka, możesz pomyśleć przy okazji o sobie. Postaw na dobrej jakości sukienki o uniwersalnym kroju, posiadające staranne wykończenie, wyróżniające się dbałością o detale.

Komplet nie oznacza takich samych strojów

Chcesz zachować swój własny styl, ale jednocześnie upodobnić się ubiorem do córki? Komplety dla mamy i córki mogą różnić się krojem. Takie zestawy możesz stworzyć z ubrań z jednej oferty, proponowanej przez producenta odzieży dla mam i ich dzieci. Twoja nowa sukienka może być prosta i minimalistyczna, z niewielkim motywem, który łączy ją z typowo dziewczęcym strojem dla córki.

Wspólne kroje, motywy i kolory

Sukienki z takich kompletów często łączą podobne kroje. Jednak z pewnością model dla mamy będzie dopasowany do anatomii osoby dorosłej. Dziewczęce sukienki natomiast uszyte są z założeniem komfortu i swobody ruchu dla dziecka. Mogą łączyć je motywy graficzne, takie same tkaniny, nadruki albo wstawki. Często też kolorystyka sukienek z kompletu albo dodatków do nich jest bardzo zbliżona.

By addminr