Jaki jest najlepszy pomysł na prezent, gdy brakuje Ci czasu? Album ze zdjęciami. Najlepsze albumy fotograficzne to te, które są spersonalizowane z myślą o Twoim odbiorcy. Możesz dołączyć zdjęcia ich ulubionych hobby, zwierząt domowych i członków rodziny. Możesz nawet stworzyć książkę pełną zdjęć z ich dzieciństwa. Jeśli chcesz stworzyć spersonalizowany album jako prezent dla kogoś specjalnego, są dwie rzeczy, które powinieneś rozważyć:

Upewnij się, że album jest wystarczająco mocny, aby utrzymać ciężar wszystkich zdjęć. Ostatnią rzeczą, którą chcesz, jest to, aby album ze zdjęciami rozpadł się po zaledwie kilku miesiącach. Najlepszym sposobem, aby powiedzieć, czy album jest solidny jest patrząc na jego wiązania. Powinien być albo wire-o lub spiral-bound (te rodzaje wiązań mają tendencję do być sturdiest). Ponadto, jeśli zamawiasz album online, sprawdź jego recenzje, aby zobaczyć, czy inni ludzie mieli problemy z tym, że szybko się rozpada lub nie trzyma się dobrze do użytku.

Upewnij się, że projekt albumu pokrywa się z gustem i osobowością Twojego odbiorcy. Jeśli wiesz, jakie kolory lubią lub jaki typ projektu preferują, możesz dostosować okładkę wraz z ich imieniem na niej. Po więcej pomysłów wejdź na stronę http://printure.pl/