Pogoda jest coraz chłodniejsza i czas pomyśleć o jakichś ciepłych butach. Jesień to sezon na botki, ale czy zastanawiałaś się kiedyś, które wybrać? Opcji jest naprawdę wiele. Możesz wybierać spośród botków do kostki, botków do kolan, botków, kozaków do ud i kozaków za kolano. Główną rzeczą, o której powinnaś pamiętać jest to, że powinny być stylowe i wygodne. Mogą być wykonane z każdego rodzaju materiału. Wszystko zależy tylko od Twojego gustu i budżetu.

Jednak najpopularniejszym wyborem butów na jesień są botki do kostki. Zazwyczaj mają one sznurowane, zapinane na klamrę lub elastyczne zamknięcie. Ankle boots zapewnią Ci świeży wygląd, ponieważ są bardzo modne w tym sezonie. Są świetne do noszenia na co dzień, ponieważ mogą pasować do prawie każdego stroju: dżinsów, sukienek, spódnic itp.

Drugim wyborem butów na jesień są kozaki do kolan. Zazwyczaj sięgają one do połowy łydki i mogą mieć suwaki lub elastyczne zamknięcia w górnej części buta. Świetnie wyglądają z dżinsami lub długimi spódnicami (midi). Knee high boots są bardzo popularne wśród młodych kobiet, jak również trendsetterów i ikon mody ze względu na ich wszechstronność. Na stronie http://beasmetics.pl/ znajdziesz więcej porad.