Wybór szala na jesień może być trudnym przedsięwzięciem, ale jest to również forma sztuki, którą można opanować. Kluczem jest, aby pamiętać o jesiennym motywie i wybrać kolor, który dobrze pasuje do pory roku.

Każdy wie, że jesień to czas pomarańczy i żółci, które są reprezentowane przez kolory wielu liści. Należy jednak unikać noszenia zbyt dużej ilości pomarańczowego lub żółtego, ponieważ będzie to zbyt jasne i oczywiste. Zamiast tego wybierz jeden dodatek w tych kolorach, a następnie zmierzaj do głębszych, bogatszych tonów. Jeśli chcesz czegoś bardziej subtelnego, idź z brązami i zieleniami: te kolory reprezentują spadające liście, ponieważ zaczynają się obracać bardziej niż jakiekolwiek inne.

Jeśli nie jesteś pewna, jaki kolor założyć na następną jesienną przygodę, spróbuj zamiast tego głębokiego fioletu lub błękitu – te kolory zawsze dobrze wyglądają z jesiennym niebem (zwłaszcza jeśli są to ciemniejsze odcienie). Jeśli naprawdę chcesz się wyróżnić, spróbuj ciemnej czerwieni; kontrast z żółtymi liśćmi wygląda szczególnie dobrze. Biały szal może stanowić tło dla innych dodatków lub strojów, jednak nawet jeśli zamierzasz nosić go samodzielnie, upewnij się, że jest wystarczająco duży, aby zakryć całe plecy – najlepszy rodzaj szala to taki, który całkowicie zakrywa plecy. Więcej dowiesz się na stronie http://wyjatkowystyl.pl/