Jak wybrać płaszcz, który będzie zarówno stylowy, jak i praktyczny? Nie zawsze jest to łatwe, ale z odpowiednimi informacjami będzie to znacznie łatwiejsze.

Aby wybrać modny płaszcz zimowy, należy pamiętać o kilku kluczowych cechach:

-Kolor: Co jest trendy w tym sezonie? Tej zimy modne jest wszystko, od bogatych odcieni klejnotów po chłodne neutrale, a nawet pastele.

-Materiał: Czy Twój płaszcz jest wykonany z wełny? Dzianiny? Polaru? To może mieć duże znaczenie, jeśli chodzi o ciepło i komfort. Możesz również rozważyć, czy będziesz potrzebował czegoś wodoodpornego lub wiatroszczelnego dla Twojego klimatu.

-Styl: Co powiesz na kilka dodatkowych warstw dla elementów warstwowych? A może klasyczny płaszcz w grochy jest bardziej w Twoim stylu. Tak czy inaczej, istnieje wiele stylów do wyboru, które są nadal modne i funkcjonalne. Istnieją również opcje, które wykraczają poza to, co uważasz za podstawowy kształt płaszcza, takie jak shrugs i dostosowane płaszcze duffle.

-Kieszenie: Nie zapomnij o czynniku, ile kieszeni będziesz chciał w swoim nowym płaszczu! Niektórzy lubią jedną głęboką kieszeń na ręce, a inni wolą wiele kieszeni wewnętrznych na telefony i urządzenia lub boczne kieszenie na rękawiczki. Wejdź też tu: http://creastyle.pl/