Branża modowa nie boi się zmieniać zdania. Kilka lat temu wszyscy nosiliśmy czarne i białe stroje, ale teraz przechodzimy na kolor! Blogerzy modowi mówią, że jasne kolory są najlepszym wyborem na lato- niektórzy nawet mówią, że to konieczność. Wybór odpowiedniej palety kolorów na lato to dość trudne zadanie, zwłaszcza jeśli nie jesteś pewien, od czego zacząć. 

– Czerwony: To klasyk, ale dobrze komponuje się także z wieloma innymi kolorami. Jeśli nie wiesz, jaki kolor wybrać, czerwony to dobry zakład.

W parze z czerwienią idą: błękity i fiolety. Nie zakładaj zielonego, brązowego ani żółtego – one nie idą w parze z czerwonym!

– Żółty: Jest to prawdopodobnie najbardziej zabawny kolor na lato (rozjaśnia twój nastrój tylko myśląc o tym), ale upewnij się, że nie jest zbyt jasny; w przeciwnym razie może być trudno ściągnąć.

Do żółtego pasują: różowy i pomarańczowy.

– Różowy: wygląda świetnie na wszystkich, tak długo, jak odcień nie jest zbyt głęboki lub neon. Ciemniejsze różowe są zazwyczaj bardziej eleganckie niż jasne różowe. Do różu: żółty i szarości. Wejdź na stronę http://stylishbasket.pl/ i dowiedz się więcej.