Źródło: https://manunatu.pl/

Dlaczego warto wybrać krem z konopi do twarzy?

Korzystając z kremu do twarzy z konopi, możesz dostarczyć swojej skórze wielu składników, które będą na nią korzystnie wpływały. Dzięki właściwemu odżywieniu i nawilżeniu cera będzie promienna i sprężysta. Co ważne, nie musisz się zastanawiać nad tym, jaki kosmetyk będzie odpowiedni dla Ciebie. W Manu Natu dbamy bowiem o to, aby wszystkie nasze produkty doskonale sprawdzały się w przypadku różnych rodzajów cery. Będą one zatem odpowiednie również w przypadku osób, których skóra jest szczególnie wrażliwa, tłusta, trądzikowa oraz dojrzała.

Właściwości oleju konopnego

Unikalność naszych kosmetyków wynika w dużej mierze z wykorzystania w ich składzie oleju konopnego. Warto zatem przyjrzeć się jego właściwościom. Zawiera on wiele cennych składników, które bardzo dobrze wpływają na skórę. Przede wszystkim jest źródłem kwasów omega-3 i 6, ale i pierwiastków, takich jak: potas, magnez, miedź, wapń i fosfor. Znajdują się w nim witaminy: A, E i te z grupy B.

Jakie mogą być efekty?

Dobrej jakości kosmetyk konopny przede wszystkim nawilża oraz wygładza skórę, wpływając tym samym na jej elastyczność i redukując zmarszczki. Możesz też liczyć na działanie przeciwbakteryjne i przeciwzapalne, co z kolei wpływa na łagodzenie niedoskonałości i podrażnień. Zyskujesz zatem zdrową i promienną cerę.

By addminr