Źródło: https://milojewellery.pl/

Miło to nowa polska marka biżuteryjna stworzona przez Agatę Łobocką i Paulinę Kierońską zgodnie z ideą slow fashion. To jednak zaledwie początek tej historii. Miło to znacznie więcej niż zrównoważona moda i znacznie więcej niż biżuteria. To zanurzona w symbolizmie i mistycyzmie opowieść o poszukiwaniu znaczeń i odkrywaniu siebie. Opowieść, którą możesz rozwijać na swój niepowtarzalny sposób.

Co nas inspiruje?

Miło to świat stworzony dzięki odwadze do szukania własnej drogi, dzięki determinacji oraz wrażliwości na otaczającą nas energię. Inspiruje nas to, co wymyka się z utartych znaczeń i prowadzi do nieoczywistych wniosków. Zachwyca nas twórczość Hieronima Boscha, starożytna biżuteria z Dalekiego Wschodu, mitologia, a także szeroko pojęty witchcraft. To właśnie echa tych światów odnajdziecie w naszej biżuterii, którą tworzymy dla osób – podobnie jak my – próbujących odkryć i wyrazić siebie w subtelny, piękny i niebanalny sposób. Wierzymy, że detale mają znaczenie i mogą być nośnikiem naszej komunikacji ze światem.

Poznaj naszą biżuterię

Biżuteria, którą znajdziesz w naszym sklepie, tworzona jest przez polskich rzemieślników i artystów w swoim fachu ze srebra próby 925 dodatkowo złoconego 24-karatowym złotem. Na Twoje życzenie możemy wykonać poszczególne produkty ze złota. Znajdziesz u nas piękne naszyjniki, kolczyki oraz pierścionki i sygnety zaprojektowane metodą 3D. Nieoczywiste formy naszej biżuterii wzbogacamy dodatkowo o kamienie naturalne takie jak chalcedon, agat, kwarc dymny i wiele innych. Znaczenia kryjące się w tych kamieniach dodatkowo wzbogacają naszą biżuterię. Mamy nadzieję, że odnajdziesz w naszym świecie inspirację do poszukiwania tego, co dla Ciebie najważniejsze.

By addminr