Projektowanie oraz modelowanie CAD w środowisku 3D to pożądana przez specjalistów możliwość. AutoCAD jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych rozwiązań przeznaczonych do dwumiarowego i trójwymiarowego komputerowego wspomagania procesu projektowego. Czy warto wybrać jego alternatywę? Tak – oprogramowanie CAD 2D/3D to przede wszystkim funkcjonalność w niewygórowanej cenie.

Zamiennik AutoCADa powinien cechować się innowacyjnym podejściem do użytkownika oraz rozbudowanymi funkcjami, dzięki którym projektant będzie w stanie opracować niekonwencjonalne rysunki techniczne, ale także stworzyć kompleksowe projekty skorelowane z poszczególną branżą. Należy pamiętać, że AutoCAD to niejedyne słuszne rozwiązanie dla specjalisty.

Na jakie oprogramowanie CAD 3D/3D najlepiej się zdecydować?

Zastanawiając się nad takim pytaniem, pojawiają się w myślach takie określenia programu, jak profesjonalny bądź łatwy w obsłudze. Narzędzia ukierunkowane na indywidualne potrzeby to wymóg współczesnego rynku. Oprogramowanie CAD 2D/3D to wybór dla ekspertów z różnych dziedzin. Inżynier, geodeta czy konstruktor odnajdzie się w środowisku kompleksowego programu.

GstarCAD jest tego najlepszym przykładem, ale także odpowiedzią na pytanie „jaki zamiennik AutoCADa wybrać?” Jako jego alternatywa dostarcza wielu możliwości oraz funkcji projektowych dopasowanych do różnorodnych zawodów. Jego główne cechy to:

  • wieczysta licencja,

  • łatwa wymiana danych i zgodność z formatem DWG,

  • praca w chmurze,

  • kompatybilność z systemem Windows,

  • modelowanie CAD w 3D,

  • bloki dynamiczne,

  • intuicyjny interfejs oraz innowacyjne narzędzia.

Co więcej, GstarCAD generuje jakościowe wizualizacje i udostępnia niestandardowe opcje (jak przykładowo darmowa przeglądarka DWG FastView). Oprogramowanie CAD 2D/3D to nowe spojrzenie na przestrzeń projektową. Zarówno AutoCAD, jak i GstarCAD są dobrym wyborem, dzięki któremu praca każdego projektanta przekształca się w łatwiejszą oraz udoskonaloną czynność.

By addminr