Jeśli chodzi o obuwie, nie można pobić komfortu mokasynów. Dzięki amortyzowanym podeszwom i dopasowaniu do stopy, masz wrażenie, że chodzisz w nich jak na chmurce. Są one również świetne do noszenia po domu – kiedy wsuwasz parę rozmytych mokasynów, to tak jakbyś przytulała swoje stopy do ciepłego uścisku w zimną noc. Nic dziwnego, że ten trend się przyjął.

Moccasins były pierwotnie wykonane z prawdziwej skóry łosia, więc mają wrodzoną ziemistość – coś, co zostało docenione przez dzisiejszą modę. Kobiety łączą je z sukienkami w stylu vintage, koronkowymi skarpetami, a nawet legginsami, natomiast mężczyźni łączą je z szortami i dżinsami we wszystkich kolorach i wzorach. Może się wydawać, że stylów jest tyle, ile marmurów w słoiku, ale tak naprawdę istnieją tylko trzy główne kategorie mokasynów:

Klasyczne skórzane mokasyny w kolorze beżowym lub brązowym to najbardziej tradycyjny styl ze wszystkich. Działa dobrze, jeśli nie masz nic przeciwko ich zabrudzeniu i są one prawdopodobnie najłatwiejsze do znalezienia w każdym sklepie obuwniczym.

Z czym więc powinnaś nosić mokasyny? Możesz zrobić z nimi prawie wszystko, ale oto kilka pomysłów:

  • Para dżinsów i t-shirt: Wyluzowany krój tego stroju pozwala na noszenie mokasynów bez uczucia ściskania lub niewygody. Jest to również łatwy, swobodny wygląd, który wygląda świetnie sparowany z każdym rodzajem koszuli lub swetra.
  • Spódnica ołówkowa lub sukienka: Spódnica ołówkowa to klasyczny wybór dla odzieży roboczej – jest kobieca, prosta i pochlebna. Sukienka daje jeszcze większe pole do popisu, jeśli chodzi o kolory i wzory.

Wejdź na stronę http://fashionloop.pl/ po więcej inspiracji.