Brwi są jedną z najważniejszych cech twarzy. Obramowują twarz i mogą stanowić ogromną różnicę w wyglądzie, niezależnie od tego, czy chcesz uzyskać naturalny wygląd, czy coś bardziej odważnego. Pamiętam pierwszy raz, kiedy moje brwi zostały wykonane profesjonalnie. Bardzo się denerwowałam, ale jak tylko zobaczyłam, że wyglądają o wiele lepiej, było warto! 

Estetycznie, główną rzeczą, która jest ważna jest symetria. Brwi powinny mieć jednakową grubość i długość po obu stronach. Jeśli chodzi o kształt, moje zmieniały się na przestrzeni lat, od lekko uniesionych ku górze na środku do zaokrąglonych na końcach (ten drugi wariant jest zdecydowanie łatwiejszy w utrzymaniu!). Zaletą wiedzy o tym, jak kształtować własne brwi jest to, że możesz wypróbować różne spojrzenia i zobaczyć, co działa najlepiej dla Ciebie.

Niektórzy ludzie wolą używać pęsety, podczas gdy inni uważają, że woskowanie lub nitkowanie jest wygodniejsze. Pęseta sprawdza się, jeśli chcesz pozbyć się tylko kilku włosków, ale jeśli chcesz nadać brwiom odpowiedni kształt (lub pozbyć się wielu włosków), woskowanie lub nitkowanie jest lepszym rozwiązaniem. Wejdź na stronę http://fashionspy.pl/ po więcej porad.